İnsanların çoğu özellikle ülkemiz insanı interneti sosyal paylaşım ve arkadaslarını bulmak için , sohbet etmek için kullanmakta. Ama bir kısımda var ki hem işlerini hem banka işlemlerini yapmakta. Bir de öyle bir kısım var ki interneti herşey olarak kullanıyorlar. Buradan para kazanıyor, burada çalışıyor, buradan hayatlarını idame ettiriyor.

          Ben normal hayatımı yaşarken internet dünyasından az da olsa bir şeyler kazanarak hayatıma ek gelir sağlıyorum.

          Sosyal medyadan para kazanmak, Facebook twitter gibi dünya üzerinde kapsamlı olan programlar insanlara deli gibi kazanç sağlama olanağı sunuyor. Bu sayede hem sosyal olabiliyor hem para kazanabiliyor hem de hayatını idame edebiliyorlar.


          Siz hangisisiniz! İnternette insanlara para kazandıranlardan mı, yoksa sadece kendi işini yürütenlerden mi ya da hayatını bu sistemle idame ettirenlerden mi? Neden yorumlara yazarak bizlere kendin hakkında birşeyler söylemiyorsun.

          Eğer facebook ve twitter uygulamalarından hediyeler kaznanmak istersen bizi takip edebilirsin.


          Ama para kazanmak istiyorsan, bir blog kurmalı ardı sıra günde en azından 500 hit almalı ve google reklamlarını almam gerekir veya Hürriyet bumerang'ı kullanın. Ama şunuda bildirmek isterim ki diğer programların çoğu çok büyük siteler için, o yüzden sakın bo yere giriş yapmayın.

0 yorum:

Yorum Gönder