Fenerbahçe dün Shaktar Donetsk ile oynadığı maçtan 3-0 lık mağlubiyetle ayrıldı. Bu skorla UEFA Şampiyonlar liginden elenen Fenerbahçe yoluna UEFA Avrupa Liginde devam edecek.

             Yenilgi taraftarı üzerken, hakemin ev sahibi takımı sürekli koruması ve şans faktörünün Shaktar Donetsk in yanında olması Fenerbahçeyi elenmeye meçbur bıraktı.


             Pereira'nın tirübüne gönderilmesi, hemen ardından penaltının çalınması ve 2-0 nin hemen ardından üçüncü golü kalemizde görmemiz maçı bitirdi. Lucescu nun da maç sonucu yaptığı açıklamada şansın yanlarında olduğu ve kalecilerinin sayesinde maçı kazandıkları oldu.             Maçı kaybetmekten çok, ukala bir rakip olan Galatasaray ın resmi twitter hesabından yayımlanan yazılar ardından Podolski den gelen tweet her zaman ki gibi bir terbiyesizlik örneği. Bu açıklamalardan sonra neyse şampiyonlar liginde Galatasaray var hiç olmazsa derken elimizin tersiyle kaçırdığımız paranın rakibimize gitmesine ve böyle kendini bilmez kişilerin rakibi olmaktan utandım. Taraftarlar her zaman bir çekişme içinde olabilirler ve hiç bitmeyecektir ancak resmi takım sayfasından ve yeni gelmiş bir futbolcunun böyle şeyler yazması rakibe olan saygıyı sadece kızgınlığa ve öfkeye çeviriyor.

              Fenerbahçemize UEFA Avrupa Kupası yolunda başarılar dilerim. Umarım bu fırsatıda elimizle itmeyiz..

0 yorum:

Yorum Gönder