Tüm Türkiye' nın merakla beklediği eurovision katılım şarkımız can BONOMO' nun yorumuyla tv ve internette dönüyor. Bende sizlere hem yorumumu hemde klibi bildirmek isterim.

           Bence şarkını ingilizce olması can BONOMO' nun tarzının dışına çıkmış ve sesine uymamış. Keşke Türkçe ve Yöresellik katılarak bir şarkı yapılsaydı.

           Yine bir eurovision yarışması ve yine bizler savasa çıkıyormusuz gibi illa birinci olmak için kendimizi tanıtmak yerine onların istediğini vermeye çalısıyoruz. Aslında biliyor musunuz bence sorunda tam bu noktada, biz o güzelliklerimizi tanıtmak yerine kendimizin dışına çıkıp onlardan gibi davranmaya çalısıyoruz. Yoksa kendimizden korkuyormuyuz!

           Neyse umalım da milletimizin yüzü bu sefer gülsün ve Azerbaycan' dan sonra eurovision Türkiye düzenlensin.

Sözü fazla uzatmayalım işte Can BONOMO57. Eurovision 2012 Şarkı yarışmasına Türkiye'yi Can Bonomo, söz ve müziği kendisine ait "Love me back" şarkısıyla temsil edecek. Şarkıyı ilk defa 22 Şubat 2012 TRT ekranlarında canlı olarak 19:45'de okumuştur. Şarkını video klbi Mart'ın ilk haftasında yayınlanması bekleniyor. can bonomo eurovision şarkısı 2012

0 yorum:

Yorum Gönder