Bugün saat 19:00 da hayat durdu. Taraftar , hava ve futbolcular harika görünüyor. Maç Cüneyt Çakır'ın düdüğüyle Galatasaray maça baslıyor ve taraftar tezarühat yapıyordu ama taraftar bugün maçın hakkını vermedi neredeyse sessizlerdi.


         Maça Fenerbahçe galibiyet için çıkmış ve sürekli hucüm yapıyordu. Maç muhteşem geçiyor ikili mücadeleler ve pozisyonlar havada ucuyordu. Fenerbahçe gol buldu demiştik ki hakemin düdüğü tüm sevinçleri kursakta bırakıyordu.


         Maç çok güzel geçiyor iki tarafta pozisyon buluyordu. Maç sert geçiyordu ve sakatlıklar gerçekleşiyordu. Elmander, sert bir darbe alıyordu Selçuk'tan. Elmander pozisyondan fazla geçmeden sakatlıktan dolayı yedek klübesine geliyordu ve yerini Baros'a bırakıyordu.


         Herşeye ragmen Fenerbahçe baskın oynuyordu. Galatasaray maça beraberlik için çıkmış ve istediğinide aldı. Maç Fenerbahçenin hakimiyetinde geçiyor , Galatasaray direniyor ve fırsatlarda kolluyordu.

         Bu yıl onca şeye ragmen Fenerbahçe bugün sahasında şampiyonluk maçına çıkmıştı ve maç tam bir final havasında geçiyordu. Bu yüzden ben bir Fenerbahçe'li olarak takımımı tebrik ediyorum ve Galatasaray'ı şampiyonluğundan dolayı kutlarım.


Sen bizim gönlümüzün Şampiyonusun FenerBahçem


0 yorum:

Yorum Gönder