Türkiye'de Adalet;  Ak Parti ve Yandaşları
Türkiye'de Yapılanma; Ak Parti ve Yandaşları
Türkiye'de'de İhaleler ; Ak Parti ve Yandaşları
Türkiye'de her şey; Ak Parti  ?????

         Türkiye öyle bir düzen ve yönetimin eline geçmiş durumdaki kim karşısına gelse kim "one minute" dese senin suçun var diyor hapis yatmış olan. Bu ülkenin başına ne zaman ki suçlu kişiler geçti, işte ülkenin sonu karanlığa büründü. 


         Mecliste PKK lı vekiller, Mecliste Peşkes çekenler, Mecliste Mahkümlar. Bu ülke ne zaman bu duruma geldi. Bu ülke ne zaman bu kadar aciz hale geldi anlamak mümkün değil. Kimse bu durumun farkında değil mi? Sen yada sizler bizlerin geleceğini karartılmasına nasıl izin verdiniz? Bu ülke bir gün gelecek her şeyin hesabını soracak, o zaman köse bucak kaçmaya çalışan suçlular tek tek yok olacaklar. O gün şimdilik uzak görünebilir ama elbet o gün gelip çatacak.

       Bu ülkede herkes darbe planlıyormus ne komik değil mi ? 331 kişi bir olmuş Recep bey ve tayfasını indirmeye çalısıyormuş. Sen niye korkuyorsun ki eğer yerinin hakkını veriyorsan! Neden bu ülkedekiler hergün ananıda al git diyorsun! Korkma Tayyip sen orada olduğıunca sürece bu ülkenin yarısının çogu çagil olduğu sürece sen orada sana birşey olmaz. 
 
         Ama sunu söyleyeyim sen ülkede issizliği bitirdim demek için ülkenin her yerinde üniversiteler açtın. Suni söylemeliyim ki bugünü kurtarmak için yaptığın bu durum gelecekte sen ve senin gibilerin önünü kapatacaktır. Sana bunun için çok teşekkür ediyorum!!

1 yorum: