Bu yazıyı yazıyorum çünkü her türlü iletişime geçmeye çalısmama rağmen bana yok musum gibi davranıldı. Kazanmış olduğun ödül ile ilgili ne bir bilgi alabildim ne de düzenleme hatası diye bilgi verildi. Nasıl mı? İşte olayın tamamını sizlere aşağıda belirteyim.

           Belki bilirsiniz Koçak Gold Facebook üzerinden bir süre "Altın Peşinde" adlı bir oynatıyor ve oyunun gün, hafta ve ay birincilerine gr altın ödül veriyordu. İşte bu oyunu 14 Şubat sevgililer gününde bitirmiştiler ki 3 veya 4 gün sonra tekrar başlattılar. Bana da bildirim geldi bende girip oynadım ya 21 ya da 22 Şubat tarihinde günün birincisi oldum. Bir süre bana ulaşmalarını bekledim fakat ne arayan ne da soran oldu. Bunun üzerine ben onlarla iletişime geçtim ve mail attım fakat mailime dahi cevap vermek güç geldi onlara ve bende canlı yardım bölümüne girdim koçak gold sitesinden. Bir beyefendi ile konuştum adını hatırlayamadığım. Bana gerekli bilgileri ilgili kuruma ilettiğini ve en kısa sürede geri döneceklerini söylediler. Ancak bunun da üzerine 1 ay dan fazla geçmesine ragmen ne arayan var ne soran.
          Bende bunun üzerine sizlere bazı gerçekleri göstermek için bu yazıyı yazıyorum. Eğer sizin yolunuz Koçak Gold düşerse lütfen yolunuzu dağistirin. 

         Bu arada Nestle firmasına da teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Neden mi ? Çünkü onlar da facebook üzerinden "Aşkın Yolu Bir" adlı bir oyun oynattı ve kazananların hediyelerini tek tek gönder di. Onlara sevgilerimi iletmeyi bir borç bilir ve artık çikolata yediğimde bunun nestle olmasına dikkat ettiğimi söylemek isterim.

          İlginiz ve sabrınızdan dolayı teşekkür eder herkese iyi günler dilerim.

2 yorum:

  1. Bence ısrarcı olun ve hakkınızı sonuna kadar arayın...

    YanıtlaSil
  2. Ne yapabilirim ki, Facebook ta oluşan bir hatadır dediler hiç umursamadılar bile. Bende yapabileceğim tek seyi gerçekleri insanlarla paylaşıyorum. Benim gibi başkalarıda mağdur olmasın

    YanıtlaSil