Yazıma başlarken şunu söylemek isterim ki tv yorumcuları her sene Türk yöneticilere yeteri kadar süre tanınmıyor, ,türkiye de hiç bir teknik drektör kendi kararlarını veremiyor diyor, sonrada diyor ki Aykut kocaman artık istifa etmeli, ya önce bir konusmayı bil ne dediğini bil, bil ki dinleyenler belki sözünü kaideye alsınlar.

           Fenerbahçe spor klübü 10 numaralı oyuncusu Alex de Souza ile yollarını ayırma kararı aldı.
           Can Bartu Tesisleri'nden ayrıldıktan sonra Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bulunan kulüp binasına gelen Brezilyalı futbolcu, burada Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve yöneticilerle görüştü.


           Alex, resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada kontratını sonlardığını açıkladı. Alex, "Kontratımı sonlandırdım. Hayatımın en üzücü imzası oldu. Fenerbahçe bir oyuncu kaybetti ama bir taraftar kazandı. Her şey için teşekkürler" dedi.

           FENERBAHÇE'DEN KAP'A YAPILAN AÇIKLAMA Fenerbahçe Kulübü, kadro dışı bırakılan Alex de Souza ile yolların ayrıldığını açıkladı. Kulüp binasında Alex ile yapılan toplantının ardından, Brezilyalı futbolcunun sözleşmesinin sona erdirildiği borsaya bildirildi.

           Fenerbahçe Futbol A.Ş'den İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da yer alan açıklamada, ''Futbolcumuz Alexsandro de Souza ile bugün yapılan görüşmede, kendisinin takımımıza bugüne kadar olan katkılarından dolayı teşekkür edilerek, sözleşmemiz karşılıklı mutabakat ile bugün itibariyle feshedilmiştir'' denildi.


          SABAH KADRO DIŞI BIRAKILMIŞTI

          Fenerbahçe'de beklenen oldu ve kaptan Alex de Souza kadro dışı bırakıldı! Sarı lacivertli takımın sembol isimlerinden biri olan ve kısa süre önce heykeli dikilen 35 yaşındaki Brezilyalı yıldız, teknik direktör Aykut Kocaman ile yaşadığı problemlerin ardından kadro dışı bırakıldı.

          Sarı lacivertli kulübün resmi internet sayfasından yapılan açıklama şöyle: "Bugün, Sportif Direktörümüz ve Teknik Sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman yönetiminde, saat 11.00'de Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde yapılan toplantıda, futbolcumuz Alex de Souza'nın kadro dışı kaldığı kararı, kendisine tebliğ edilmiştir."


          Aykut Kocaman, Alex'e "Bugüne kadar seninle devam ettik. Konuları ve sorunları seninle uzun uzun konuştuk. Ancak sonuca ulaşamadık; olmadı. Bugünden sonra da sensiz devam etmeyi düşünüyoruz" dedi. Brezilyalı futbolcu da "Tamam" deyip odadan çıktı.

         TAKIM ARKADAŞLARIYLA AĞLAYARAK VEDALAŞTI

          Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Alex de Souza, 8 yıl formasını giydiği Fenerbahçe'den takım arkadaşlarıyla gözyaşları içinde vedalaştı. Kendisi hakkında alınan kararın ardından Brezilyalı futbolcu, antrenmanın bitiminden 1.5 saat sonra özel eşyalarını aldı ve takım arkadaşlarıyla vedalaştı.

0 yorum:

Yorum Gönder