Leyla ile Mecnun'un Yeni Kanalı Belli Oldu '' Bende Özledim Bende''


         Leyla ile Mecnun adlı dizi yayından kaldırılmasıyla olay olmuştu. Diziyi seven hayranları protestolar etti ve bu protestolar sonucunda dizini akibeti belli oldu... İşte detaylar burada.


         Leyla ile Mecnun adlı dizi yayından kaldırılmasıyla olay olmuştu. diziyi seven hayranlarıprotestolar etti ve bu protestolar sonucunda dizini akibeti belli oldu... işte detaylar burada.
 

         TRT tarafından Gezi olaylarından dolayı yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun dizisi farklı bir isimile Star Tv kadrosuna katıldı.  Leyla ile Mecnun hangi isim ile Star Tv ekranlarında olacak?
Leyla ile Mecnun fanları İşler güçlerin akıbeti gibi bir sonu kabullenmedi ve Leyla ile Mecnunu yayında tutmayı basardı.
 

         Leyla ile Mecnun dizisinin yapımcısı Onur Ünlü Star Tv ile anlaştı. Ferdi Tayfur hayranlığı ile tanınan Onur Ünlü liderliğindeki ekip, Star TV için 'Ben de Özledim' isimli bir dizi çekecek. Yeni projenin ekim ayında yayına girmesi bekleniyor. Diziye “Leyla ile Mecnun” ekibinden başka kimsedahil edilmeyecek ama kadın oyuncular değişecek.


0 yorum:

Yorum Gönder