Öncelikle yarayan kana olan yayın sıkıntısını dile getirmek istiyorum. Türkiye de futbol severleri futboldan uzaklaştırmak için her şey yapılıyor. Pasoligdi şikeydi insanları futbola küstürdüler. Tam tama artık zevk alabiliriz dediğimiz sırada bu sefer maçları izleyemiyoruz. Hazırlık maçı izleyelim diyoruz D-Smart çıktı PARA dedi. Ön eleme maçlarını izleyelim diyoruz D-Smart/Digitürk çıktı PARA PARA dedi.Lig maçları yıllardır cuzi ücretlere izlerken Digiturk geldi PARA PARA PARA.


            Futbol sevgisi üzerinden insanların cebindeki parayı çalıyorlar resmen. Bizler maç izlemek istediğimizde tvden izlemektense maça gitmek çok daha ekonomik olacak ki canlı izlemenin keyfi cabası. Sorarım sizlere bu kadar para ne için ödeniyor. Futbol severlerin bir yıl dişlerini sıkarak bu firmalara bu aşkı ranta çevirmeleri önlenmelidir. Bu firmaların akıllarını başına alması gerekir.

            Ben artık futbol izlemek istemiyorum bu adamlar yüzünden ya da farklı yollardan izlemenin yollarını arıyorum. Sonra çıkıp bize akıl vermeye çalışıyorlar. Yazık bu düşüncenin sahiplerine.

             Eğer maçı ücretsiz izlemek istiyorsanız linki tıklayarak izleme yollarını öğrenebilirsiniz:
http://hayatinici2014.blogspot.com.tr/2015/08/fenerbahce-shaktar-donetsk-macn.html


            Gelelim Fenerbahçemizin bu akşam Şaraçoğlu'nda ki 0-0 lık skorun rövanşında Shaktar Donetsk ile Lviv de oynayacağı maça. Golsüz biten ilk maçın ardından Fenerbahçenin tam olarak hazır olmadığı ancak ligi başlamış olan Shaktar ın da çok iyi olmadığını gözledik. Ev sahipliği avantajını kullanacak Shaktar Donetsk tura yakın gibi duruyor, ama Fenerbahçemizin atacağı bir gol turu İstanbul takımının geçmesini sağlayabilir.


            Gönlümüz Türk takımı olan Fenerbahçemizin tur atlamasından yana elbette. Onca yıl Avrupadan uzak kaldıktan sonra şampiyonlar liginden elenmek takımımıza, transferlere ve taraftara hiç iyi gelmeyecektir. Eğer bir elenme şekillenirse bu takım için hiç iyi olmayacak belkide lige bile tutunamayacaklardır.


             Avrupanın en büyüğü olma yolunda başarılar Fenerbehçe.

0 yorum:

Yorum Gönder